Lot na paralotni i motoparalotni

Czy kiedykolwiek marzyłeś aby latać? Być w powietrzu, nie mieć żadnych granic… Nie musisz już marzyć, właśnie trafiłeś w miejsce gdzie marzenia się spełniają. Lot na paralotni daje odczucie nieskrępowanej swobody. Brak ograniczenia kabiną pozwala poczuć prawdziwe zetknięcie z przestrzenią i przeniesienie się w najswobodniejszy świat trzech wymiarów. Niełatwo jest opisać słowami lot swobodny, ale za pewne nie raz wyobrażałeś sobie, że szybujesz po niebie jak ptak. I to porównanie jest najbardziej trafne.

Lot na motoparalotni

Z lotu motoparalotnią może skorzystać każdy, kto gotowy jest na niesamowite przeżycia i niezapomniane emocje. Loty trajką wykonywane są w okolicy Żywca w gminie Lipowa i najczęściej odbywają się na dużych wysokościach. Rejony, w których latamy to perła wśród rejonów Polski. Niesamowity krajobraz łączący doliny, góry i jeziora sprawia, że tych widoków nie zapomina się do końca życia. Loty są wykonywane przez doświadczonych pilotów pod okiem Motoparalotniowego Mistrza Polski. Pasażer, będąc w bezpiecznych rękach, może oddać się przeżywaniu radości z lotu w przestworzach. Wystarczy, że zgłosisz się do nas, a my postaramy się byś poczuł się jak ptak. Lot trwa około 20 minut. 

Nie zwlekaj, życie jest zbyt krótkie by nie latać. Wybierz najdogodniejszy termin dla siebie i zarezerwuj miejsce. 

Lot na paralotni

Z lotu tandemowego może skorzystać każdy, kto gotowy jest na niesamowite przeżycia i niezapomniane emocje. Loty swobodne wykonywane są na zboczach gór i najczęściej odbywają się na dużych wysokościach przy wykorzystaniu prądów wznoszących (tzw. Termiki). Rejony, w których latamy to perła wśród rejonów Polski. Niesamowity krajobraz łączący doliny, góry i jeziora sprawia, że tych widoków nie zapomina się do końca życia. Loty są wykonywane przez doświadczonych pilotów pod okiem Paralotniowego Mistrza Polski. Pasażer, będąc w bezpiecznych rękach, może oddać się przeżywaniu radości z lotu w przestworzach. Wystarczy, że zgłosisz się do nas, a my postaramy się byś poczuł się jak ptak. Nie zwlekaj, życie jest zbyt krótkie by nie latać. Wybierz najdogodniejszy termin dla siebie i zarezerwuj miejsce. 

„Wystarczy, że raz doznasz lotu, a będziesz zawsze chodził z oczami zwróconymi w stronę nieba, gdzie byłeś i gdzie pragniesz powrócić.”

 

Przygotowanie do lotu:

– wybrany termin lotu może ulec niewielkiej zmianie ze względu na warunki atmosferyczne
– pasażer musi mieć na sobie ubiór pozwalający na swobodę ruchów (najlepiej bluza z długim rękawem oraz długie spodnie)
– konieczne są wyższe buty (adidasy, półbuty, buty turystyczne)
– długość lotu to około 20 minut 
– poza dopuszczalną minimalną i maksymalną wagą pasażera (między 50 kg a 100 kg), nie ma żadnych ograniczeń

Loty tandemowe na paralotni, loty tandemowe na motolotni, loty swobodne, paralotniowy mistrz Polski, Tomasz Krzysztof, szkolenia na paralotni, wyjazdy grupowe, zamów prezent, loty swobodne paralotnia, loty tandemowe, nauka latania na paralotni, nauka latania na motolotni, wyjazdy zagraniczne na szkolenia.